Úvodní stránka » Zdravé hračky

Hračky

VSTUP DO E-SHOPU

Všechny hračky v našem e-shopu jsou kvalitní  výrobky s dlouholetou tradicí českých firem. Hračky jsou testovány zkušebním ústavem, aby plně vyhovovaly evropské normě o bezpečnosti hraček EN 71 a byly zdravotně nezávadné a bezpečné pro všechny děti. Najdete u nás dárky pro děti i dospělé, vybavení dětských pokojů i textilní doplňky do celého bytu.  Plyšové hračky jsou příjemné na dotek a tím splňují potřebu dětí o mazlivý kontakt při hře i při usínání.

Materiály, které jsou při výrobě používány, jsou převážně od renomovaných českých výrobců, zaručujících stálou kvalitu. Výrobky jsou v souladu s evropskými normami a jejich kvalita a nezávadnost je potvrzena certifikátem. Jsou vhodné a bezpečné pro děti všech věkových kategorií i pro alergiky.

Všechny naše výrobky se také snadno udržují – lze je omývat  či ručně vyprat.

Vyberte si dárek pro vaše nejmenší z našich hraček.

Kontakt

Mgr. Daniela Dostálová
67401 Třebíč

Nabídka spolupráce

Nabízíme Vám členství v klubu zdraví firmy Energy. Výhodami jsou výrazné slevy produktů firmy Energy, pravidelné zasílání časopisu Vitae s radami a zkušenostmi spolupraujících lékařů a terapeutů. Podmínou je vyplnění FORMULÁŘE a výběr preparátu v hodnotě min 400Kč. Cena poštovného je u registrace 50,-Kč.

VSTUPTE DO E-SHOPU ENERGY!

 

-