Úvodní stránka » Veterina

Veterina

VSTUP DO E-SHOPU VETERINÁRNÍCH PRODUKTů

Nabízíme veterinární produkty sestavené speciálně pro zvířata vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu zvířete. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů. Nabídka je dále rozšířena o preparáty, které významně doplňují léčebný efekt pěti základních preparátů.

U zvířat se nerovnováha energetických drah projevuje podobně jako u člověka - dle logiky PENTAGRAMU:

Element  dřevo je symbolem začátku. Emocí příslušející dřevu je hněv. Orgány dřeva jsou játra a žlučník. Játrům přináleží oči, napětí svalů, šlachy, nehty.

Nerovnováha jater a žlučníku na fyzické rovině:  poruchy trávení, suchost očí, alergie, problémy se šlachami, únava, problémy se srstí, které jsou doprovázeny suchými ekzémy, svrbění mezi lopatkami.

Nerovnováha jater a žlučníku na psychické rovině: zvířata bývají v těchto případech přecitlivělá na hluk a projevují se u nich agresivní sklony. Může být registrováno postižení hrudních obratlů. Bývá patrné mírné nahrbení někdy doprovázené zježením srsti v této oblasti.

Na harmonizaci jater a žlučníku, při poruchách trávení a při ekzémech podávejte Regavet

Element oheň je symbolem mládí. Orgány léta jsou srdce a tenké střevo.  Emocí je radost. Srdce kontroluje cévy, jazyk, nervovou soustavu, krev.

Nerovnováha srdce a tenkého na fyzické rovině: bušení srdce, arytmie, noční pocení, žízeň, bolesti srdce.

Nerovnováha srdce a tenkého střeva na psychické rovině: labilita, přehnané reakce, nesoustředěnost.

Na harmonizaci drah srdce a tenkého střeva podávejte Korovet

Element země symbolizuje střední věk, Emocí příslušející zemi je přemítání. Orgány země jsou slezina a žaludek. Slezina odpovídá za svaly, tkáně, tekutiny.

Nerovnováha sleziny a žaludku na fyzické rovině: nadváha či vyhublost, řídká stolice, průjmy, pokožka a srst působí nápadně pěkným dojmem, vlivem hyperfunkce mazových žláz. Zvířata mají zvýšený sklon k vnitřním parazitózám.

Nerovnováha sleziny a žaludku na psychické rovině: nesoustředěnost, problémy při falešné březosti a přílišná přecitlivělost samic v péči o mládě.

Na harmonizaci sleziny, slinivky a žaludku podávejte Gynevet

Element kov je symbolem dozrání, sklizně, uvadání. Emocí je smutek. Orgány kovu jsou plíce a tlusté střevo. Plíce kontrolují nos, dech, funkci kůže, póry, pružnost kůže. Důležitá úloha plic spočívá v aktivování imunitní energie.

Nerovnováha plic a tl. střeva na fyzické rovině: kašel, astma, dýchavičnost, zhoršená imunita, střevní infekce. problémy s vazivem

Nerovnováha plic a tl. střeva na psychické rovině: prožívaný smutek z důvodu odloučení od stáda, smečky, hejna, druha a samozřejmě majitele. Páteř bývá postižena v oblasti krčních a prvních dvou hrudních obratlů. Zvíře mívá svěšenou hlavu.

Na harmonizaci plic a tlustého střeva a podporu imunity podávejte Virovet.

Element voda je symbolem uschování, Emocí je strach. Orgány vody jsou ledviny a močový měchýř. Ledviny kontrolují kosti, sliny, mozek, centrální nervový systém, zuby, vlasy, uši.

Nerovnováha ledvin a močového měchýře na fyzické rovině: angíny, arytmie, bolesti beder, únava, osteoporóza, kazivost zubů, záněty zvukovodu, nahrbení bederní páteře, problémy s pohybem, vlhké ekzémy, kdy srst působí jako slepená.

Nerovnováha ledvin a močového měchýře na psychické rovině: projevuje se ve zvýšené míře strach, zvířata jsou bojácná.

Na harmonizaci ledvin a močového měchýře, při pohybových obtížích a stárnoucím zvířatům podávejte Renovet

 

Kontakt

Mgr. Daniela Dostálová
67401 Třebíč

Nabídka spolupráce

Nabízíme Vám členství v klubu zdraví firmy Energy. Výhodami jsou výrazné slevy produktů firmy Energy, pravidelné zasílání časopisu Vitae s radami a zkušenostmi spolupraujících lékařů a terapeutů. Podmínou je vyplnění FORMULÁŘE a výběr preparátu v hodnotě min 400Kč. Cena poštovného je u registrace 50,-Kč.

VSTUPTE DO E-SHOPU ENERGY!

 

-