K

Kakost smrdutý

Užíval se při krvi v moči, při zánětech střev, urolitiáze, při chorobách ledvin, zánětech nervů, ischiasu, při otocích, ekzémech a neplodnosti.

Kmín kořenný

se v léčitelství užíval proti střevním parazitům, při křečích hladkého svalstva a při nadýmání, k povzbuzení činnosti žaludku a střev.

Kolagen – jedna ze základních stavebních složek všech tkání.

Kontryhel obecný

Užíval se při všech ženských chorobách, střevních katarech, při cukrovce, vodnatelnosti, jaterních a ledvinových nemocech, při žaludečních vředech.

Kopr vonný

Údajně působí spazmolyticky, močopudně a dezinfekčně v oblasti močových cest a zažívacího traktu, likviduje střevní parazity, podporuje chuť k jídlu.

Krvavec toten

Jeho užití spočívalo v prostředku proti horečkám, zástavě krvácení různého původu, proti zánětům, při nemocech plic a hojení ran.

Křen selský

působí údajně antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, odhleňuje průdušky. 

Kustovnice čínská

Kudzu

Kontakt

Mgr. Daniela Dostálová
67401 Třebíč

Nabídka spolupráce

Nabízíme Vám členství v klubu zdraví firmy Energy. Výhodami jsou výrazné slevy produktů firmy Energy, pravidelné zasílání časopisu Vitae s radami a zkušenostmi spolupraujících lékařů a terapeutů. Podmínou je vyplnění FORMULÁŘE a výběr preparátu v hodnotě min 400Kč. Cena poštovného je u registrace 50,-Kč.

VSTUPTE DO E-SHOPU ENERGY!

 

-