J

Jablečník obecný

Užíval se při vnitřních hnisavých procesech, při peptickém vředu, srdeční arytmii, při zácpě, onemocněních dýchacích cest, žlučníku a jater.

Jasmín

Jehlice trnitá

Používala se při poruchách výměny látkové, při močových kamenech a písku, při dně, vodnatelnosti a revmatismu.

Jestřabina lékařská

Užívala se při zánětech močových cest a horečnatých onemocněních spojených s vyrážkami, na cukrovku, zvyšuje tvorbu mléka.

Jetel luční 

Užíval se při ekzémech, při nemocech plic, ledvin, při revmatismu, astmatu, chudokrevnosti, při špatné funkci lymfatického systému, bolestivých menstruacích, při zánětech vaječníků. Obsahuje látky podobné ženským hormonům (fytoestrogeny), které působí preventivně proti rakovině ženských orgánů.

Jinan dvoulaločný

Jírovec maďal

Podle tradice vyšuje pružnost a pevnost cévních stěn. Užíval se zevně  při hemoroidech, bércových vředech, zánětech žil a při poruchách periferního prokrvení.

Jitrocel kopinatý

Užíval se při nemocech jater, při žloutence, žlučových kamenech, zácpě nebo při chronickém kataru průdušek, proti plísním.

 

Jasmín

Kontakt

Mgr. Daniela Dostálová
67401 Třebíč

Nabídka spolupráce

Nabízíme Vám členství v klubu zdraví firmy Energy. Výhodami jsou výrazné slevy produktů firmy Energy, pravidelné zasílání časopisu Vitae s radami a zkušenostmi spolupraujících lékařů a terapeutů. Podmínou je vyplnění FORMULÁŘE a výběr preparátu v hodnotě min 400Kč. Cena poštovného je u registrace 50,-Kč.

VSTUPTE DO E-SHOPU ENERGY!

 

-